Gabinet Masażu Ruda Śląska

gabinet masażu

... dla zdrowia
... dla relaksu
... dla urody

O gabinecie

Gabinet masażu aura znajduje się w budynku basenu krytego w Rudzie Śląskiej
przy ul. Chryzantem 10. Jego usytuowanie na parterze sprawia, że jest łatwo dostępny dla każdej osoby.

Komfort i dyskrecję zapewnia przebieralnia wyposażona w lustro i ręczniki, umożliwiająca przygotowanie do masażu. Wyjątkową atmosferę odczujecie Państwo dzięki odpowiednio przygotowanemu oświetleniu, nastrojowej muzyce oraz przyjemnemu zapachowi. Ukojone zostaną tym samym Państwa zmysły, w tym przede wszystkim - dotyku, który potrafi czynić cuda.
Wykonujesz
siedzący tryb pracy
- cierpi szczególnie Twój kark, więc go wymasuj w atrakcyjnej cenie. Uśmierzone zostaną także, często związane z tą pozycją, bóle głowy oraz zredukowany stres i zmęczenie.
Wykonujesz
stojący tryb pracy
- podaruj masaż zmęczonym, obolałym nogom. Wzmocnij je przed kolejnym dniem pracy oraz zapobiegnij powstaniu na nich żylaków.
Wykonujesz
ciężką pracę fizyczną
- przynieś ulgę swojemu kręgosłupowi i przygotuj go do przyszłego wysiłku. W zależności od wykonywanego zawodu cierpią też inne części Twojego ciała, którym także możesz pomóc.
Jeżeli nie odczuwają Państwo żadnych dolegliwości i nie planowali skorzystać z usług masażysty, zachęcam wybrać masaże jako formę profilaktyki, ponieważ profilaktyka jest najlepszym lekarstwem na przyszłe problemy zdrowotne.
 
Ruda Śląska ul. Chryzantem 10tel. 501 95 22 17pon.-pt. 15.00-21.00